Přejít na obsah stránky | Klávesové zkratky | Hlavní strana | Mapa stránek | Vyhledávání | Přejít na hlavní navigační menu


Energetické řetězy

Energetické řetězy Conductix-Wampfler mají výhody tam, kde je potřeba přivést lineárním pohybem velké množství ovládacích, napájecích, datových nebo sběrnicových kabelů a hadic. Energetické řetězy mohou přenášet energii a data k pohyblivým spotřebičům ve vysokých rychlostech. Je tak bez problémů možné proivést pohyb jak horizontální a vertikální tak i otočný. Díky geometrii řetězu je optimalizována délka mobilního systému.

Nabízíme:

Plastové řetězy s jednodílnými články. Základní konstrukce s nízkou hlučností pro obzvlášť tiché provozy a minimálními vibracemi. Speciální plasty pro vysoké nebo nízké teploty nebo pro nasazení v prostředí s nebezpečím výbuchu.

Řetezy s plastovými bočnicemi a hliníkovými příčkami v různých rozměrech pro optimální přizpůsobení potřebám zákazníka. Především vysoká torzní pevnost. Na přání dostupné s vysoce oděruvzdornými kluznými lištami pro vysoké rychlosti a dlouhou životnost.

Řetězy s ocelovými bočnicemi z pozinkovaného plechu a hliníkovými příčkami. Velké samonosné délky. Pro velké nosnosti, vysoké teploty a náročná prašná prostředí.

Fotogalerie: 

Kontakt

SAR MONTÁŽE s.r.o.

Slévárenská 411/12
709 00 Ostrava - Mariánské Hory

ústředna: +420 596 623 717
obchod: +420 596 639 814
Email: sar@sarcz.cz


Hlavní menu