Přejít na obsah stránky | Klávesové zkratky | Hlavní strana | Mapa stránek | Vyhledávání | Přejít na hlavní navigační menu


HH MFSHL

Série HETRONIC HH MFSHL byla vytvořena pro úzký trh s profesionálními dálkovými ovladači. Je navržen pro ovládání omezeného počtu funkcí, aniž by došlo ke ztrátě bezpečnosti či spolehlivosti. HH MFSHL nabízí vysokou spolehlivost i kvalitu a je cenově dostupný.

Konstrukce:

Všechny vysílače HH MFSHL jsou napájeny dvěma bateriemi AA, které umožňují až 500hodin provozu. Jejich pistolová rukojeť zajišťuje jednoduché ovládání jednou rukou. Vysoceodolné páčkové přepínače či membránové spínače jsou v dosahu palce. Kryt je kompaktní, avšak robustní, a z několika různých standardních variant si můžete vybrattu, která Vám bude nejvíce vyhovovat.

Použití:

Jako většina výrobků Hetronic, vysílače série HH MFSHL jsou navrženy tak, aby bylyvhodné pro širokou škálu použití. Jsou ideální pro řetězové kladkostroje, malé mostové jeřáby, dopravníkové systémy, jednokolejky, hákové nakladače, míchačky na beton, odtahová vozidla, dveřní systémy a mnoho jiných typů zařízení. Vysílače HH MFSHL jsou plně kompatibilní s řadou přijímačů Hetronic MFSHL.H-Link: H-Link je intuitivní a uživatelsky přívětivý software, který běží na PocketPC. Poskytuje dálkový přístup k nastavení a parametrům během provozu dálkové ovládání. Jednotlivá nastavení jsou zpřístupněna a konfigurována pomocí PocketPC a pak se bezdrátově nahrají pomocí modemu HETRONIC H-Link do vysílače nebo přijímače. Ve zkratce: Konfigurace dálkového ovládání se může provádět ze vzdálenosti až 20 metrů (60 stop).

MFS:

Vlastnost MFS umožňuje ovládání až 20 vysílačů v těsné blízkosti a na stejné frekvenci.Tudíž si obsluha nemusí s frekvencemi dělat starosti.

Soubory ke stažení: 

 • HH MFSHL ,Velikost: 37.5 MB , Datum poslední změny: 30.7.2013
 • Kontakt

  SAR MONTÁŽE s.r.o.

  Slévárenská 411/12
  709 00 Ostrava - Mariánské Hory

  ústředna: +420 596 623 717
  obchod: +420 596 639 814
  Email: sar@sarcz.cz


  Hlavní menu