Přejít na obsah stránky | Klávesové zkratky | Hlavní strana | Mapa stránek | Vyhledávání | Přejít na hlavní navigační menu


NOVA-M

Skupina vysílačů HETRONIC NOVA nastavuje standard pro dnešní průmyslová dálková ovládání. Malá a robustní konstrukce vysílače NOVA-M je dimenzována přímo pro obsluhuv rukavicích. S ohledem na funkčnost není třeba dělat žádné kompromisy.

Typická použití:

Jako většina výrobků Hetronic, vysílače NOVA-S jsou navrženy tak, aby byly vhodné proširokou škálu použití. Jsou ideální pro plošiny, odtahová vozidla, věžové a mostové jeřáby, a jiná zařízení. Vysílač NOVA-M je dostupný buď se dvěma křížovými joysticky (digitálními či proporcionálními) nebo s jedním křížovým joystickem (digitálním či proporcionálním) spolus pomocnými funkcemi. Standardně se NOVA-M dodává s nabíječkou baterií a dvěmadobíjecími bateriemi. HETRONIC nabízí vysílač NOVA-M pro většinu běžných zařízení v předem nastavených verzích. Avšak, vysílač NOVA-M je také možné dodat jako řešení šité na míru. Kontaktujte nás a naši zaměstnanci Vám navrhnou vysílač NOVA-M přímo dle Vašich potřeb.Ergonomická a lehká konstrukce umožňuje obsluze snadný přístup k ovládacím prvkům.Joysticky či páčky umožňují snadné ovládání stroje, aniž by se obsluha unavila.Vysílač NOVA-M v kombinaci s přijímači Hetronic série RX 14 HL nebo BMS-2 zajišťuje vynikající vzájemnou komunikaci zařízení.

Kontakt

SAR MONTÁŽE s.r.o.

Slévárenská 411/12
709 00 Ostrava - Mariánské Hory

ústředna: +420 596 623 717
obchod: +420 596 639 814
Email: sar@sarcz.cz


Hlavní menu