Přejít na obsah stránky | Klávesové zkratky | Hlavní strana | Mapa stránek | Vyhledávání | Přejít na hlavní navigační menu


Pocket MFSHL

Série HETRONIC Pocket byla vytvořena pro základní trh s profesionálními dálkovými ovladači. Je navržen pro ovládání omezeného počtu funkcí, aniž by došlo ke ztrátě bezpečnosti či spolehlivosti. Pocket nabízí vysokou spolehlivost i kvalitu a je cenovědostupný.

Konstrukce:

Všechny vysílače Pocket jsou napájeny třema bateriemi AA, které umožňují až 500 hodin provozu. Jejich štíhlý, ale ergonomický profil zajišťuje jednoduché ovládání jednou rukou.Vysoce spolehlivé membránové spínače jsou dostupné buď jednorychlostní nebo dvourychlostní. Kryt je kompaktní, avšak robustní, a z několika různých standardních variantsi můžete vybrat tu, která Vám bude nejvíce vyhovovat.

Použití:

Jako většina výrobků Hetronic, vysílače série Pocket jsou navrženy tak, aby byly vhodné proširokou škálu použití. Jsou ideální pro řetězové kladkostroje, malé mostové jeřáby,dopravníkové systémy, jednokolejky, hákové nakladače, míchačky na beton, odtahovávozidla, dveřní systémy a mnoho jiných typů zařízení.Vysílače Pocket jsou plně kompatibilní s řadou přijímačů Hetronic MFSHL.

Technologie:

Vysílače Pocket jsou vybaveny nejmodernějšími technologiemi Hetronic.

H-Link:

H-Link je intuitivní a uživatelsky přívětivý software, který běží na PocketPC. Poskytujedálkový přístup k nastavení a parametrům během provozu dálkové ovládání. Jednotlivá nastavení jsou zpřístupněna a konfigurována pomocí PocketPC a pak se bezdrátově nahrají pomocí modemu HETRONIC H-Link do vysílače nebo přijímače.

Ve zkratce:

Konfigurace dálkového ovládání se může provádět ze vzdálenosti až 20 metrů (60 stop).

MFS:

Technologie MFS umožňuje ovládání až 20 vysílačů v těsné blízkosti a na stejné frekvenci. Tudíž si obsluha nemusí s frekvencemi dělat starosti.

Soubory ke stažení: 

 • Pocket MFSHL ,Velikost: 34.4 MB , Datum poslední změny: 30.7.2013
 • Kontakt

  SAR MONTÁŽE s.r.o.

  Slévárenská 411/12
  709 00 Ostrava - Mariánské Hory

  ústředna: +420 596 623 717
  obchod: +420 596 639 814
  Email: sar@sarcz.cz


  Hlavní menu